Chalupa Ždiar***

Apartmány Chalupa Ždiar*** ponúkajú na vysokej úrovni príjemné, rodinnou a vítajúcou atmosférou nabité ubytovanie na prenájom v apartmánoch s maximálnou kapacitou 12 osôb. Apartmány sa nachádzajú priamo v prekrásnej a rozprávkovo malebnej dedinke Ždiar (896 m.n.m.), s nádherným výhľadom na Belianske Tatry priamo z okien apartmánov.
Objekt je na prenájom prednostne vcelku. Následne je prenajímaný aj ako samostatné apartmány so samostatným vchodom. Parkovanie pri objekte. Objekt pokrytý WiFi pripojením. V záhrade je k dispozícii vonkajšie posedenie s grilom.

Prečo práve rekreácia v Ždiari?
Ubytovanie v dedinke Ždiar, priamo z okien nášho ubytovania Vám umožní výhľad na najvyšší štít 14 km dlhého vápencového hrebeňa Belianskych Tatier - Havran (2151,5 m.n.m.), ktorý, ako aj ostatné vrcholy hrebeňa, nie je turisticky sprístupnený.
V Belianskych Tatrách leží vo výške 1290 m.n.m. Chata Plesnivec, ktorá je jediným obývateľným objektom v Belianskych Tatrách, okolo ktorej vedie turistický chodník vychádzajúci z Tatranskej Kotliny.
Z mnohých turistických trás Vám odporúčame najmä Dolinu Siedmich prameňov a Kežmarskej Bielej vody, ktorá je v letnom období jedna z najkrajších túr na rozhraní hranice Belianskych a Vysokých Tatier.

Ubytovanie:

  • Apartmán poschodie - 110 m2, max. 6 osôb, 3x dvojlôžková izba, spoločenská miestnosť s TV-SAT, DVD, balkón, vlastná kuchynka, k apartmánu patrí vlastné sociálne zariadenie - sprchovací kút, WC.
  • Apartmán prízemie - 75 m2, max. 4 osoby, 2x dvojlôžková izba, spoločenská miestnosť s TV-SAT, DVD, vonkajšia terasa, vlastná kuchynka, k apartmánu patrí vlastné sociálne zariadenie - vaňa, WC.

Hosťom ponúkame:
- 10% zľava Terma Bania - Bialka Tatrzanska vodný park, Wellness & Spa,
- 15% zľava AquaCity Poprad,
- 20% zľava Thermal park Vrbov,
- 20%-30% zľava na skipass v stredisku Bachledova dolina,

Naše ubytovacie zariadenie disponuje kartou Tatrzanskou. Vďaka karte naši hostia platia oveľa menej pri využívaní rôznych atrakcií v okolitom Poľsku-Białka, Zakopane a okolie. Pre bližšie informácie kliknite tu.

Cena ubytovania:
Objekt od 99 € - 139 € /noc - max.10 osôb.
Apartmán poschodie od 65 € - 85 € /noc.
Apartmán prízemie od 45 € - 55 € /noc.
Príplatok v sezóne 5 € /apartmán /noc /pri pobytoch kratších než 4 noci.
Príplatok v sezóne 10 € /objekt /noc /pri pobytoch kratších než 4 noci.

Additional Info

  • Majiteľ: Tomáš Biroščík
  • Názov: Chalupa Ždiar
  • Sidlo: Ždiar 223
  • PSČ: 059 55
  • Mobil: +421 (0)917 315074
  • Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Read 7833 times Last modified on Saturday, 17 August 2013 16:16