Cottage u Romana

Privát u Romana sa nachádza v malebnej obci Ždiar, pod Belianskymi Tatrami, 20 km od Tatranskej Lomnice a 40 km od Zakopaného.

Obec Ždiar sa vďaka svojej polohe takmer 50 rokov zaoberá cestovným ruchom. V letnom období je možné využívať prekrásne okolie obce na nenáročné túry hrebeňom Spišskej Magury. Horské túry je možné kombinovať s výletmi do okolia Vysokých Tatier, Pienin, historických miest - Levoče a Kežmarku i návštevou termálnych kúpeľov vo Vrbove a vo Vyšných Ružbachoch.
V zimnom období sú tu ideálne podmienky na lyžovanie v dvoch strediskách zimného športu, a to na Strednici - 7 vlekov, ktoré sú od ubytovania vzdialené 2 km a v Bachledovej doline - 6 km, kde sa nachádza sedačková lanovka a 4 vleky.

Prízemie: 2 samostatné izby s TV-SAT a sociálnym zariadením (2/4), vybavená kuchyňa s elektrickým varičom, jedálenským stolom a chladničkou.
Poschodie: 3 samostatné izby (1/1, 1/2, 1/2+1), jedáleň s TV-SAT a chladničkou, vybavená kuchyňa s elektrickým varičom, kúpeľňa (umývadlo, vaňa so sprchou), samostatné WC.

Pobyt je vhodný pre rodiny a skupiny a v blízkosti ubytovania sa nachádzajú 3 reštaurácie a obchod s potravinami. Možnosť bezplatného parkovania áut pri objekte, miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží, celoročná prevádzka a príjemné posedenie ohnisku s výhľadom na Belianske Tatry.

Ceny:
- v letnom období od 7,50 Eur/ za osobu a noc, pri pobytoch viac ako 2 noci
- v zimnom období od 8,50 Eur/ za osobu a noc, pri pobytoch viac ako 2 noci
- v mimosezóne 7,- Eur/ za osobu a noc, pri pobytoch viac ako 2 noci
- kúpeľný poplatok : 0,40 Eur osoba od 15 rokov/noc
Je možné objednať aj celý objekt pre 14 osôb so zľavou.

Additional Info

  • Majiteľ: Anna Zoričáková
  • Názov: Privát u Romana
  • Sidlo: Ždiar 379
  • PSČ: 059 55
  • Telefon: +421 (0)52 4498222
  • Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Read 8811 times Last modified on Tuesday, 04 July 2017 07:26